אודותינו

ולודרום היא חברת בוטיק לגלגלי קרבון הראשונה והיחידה בישראל.

החברה הוקמה בשנת 1991 על ידי תמיר אשל ומאז ועד היום כול הגלגלים מתוכננים, מעוצבים ומורכבים על ידי תמיר אשל בעצמו מחומרי הגלם הטובים ביותר שבנמצא ובאיכות בניה שאין שניה לה.

גלגלי ולודרום הציגו לאורך השנים חידושים טכנולוגיים רבים, כמו למשל שזירת שפיצים 2:1 כבר בשנת 1992, 20 שנה לפני שהשיטה הפכה לסטנדרט בתעשייה!

החידוש האחרון ואולי המשמעותי ביותר הוא משטח בלימה קרמי (היחיד בשוק!) שמאפשר עצירה בטוחה בכול תנאי הרכיבה, גם התובעניים ביותר כמו גשם שוטף או ירידות ממושכות ללא כול חשש.

בזכות הציפוי הקרמי גלגלי ולודרום הם גלגלי הקרבון הבטוחים ביותר בעולם! אנו מתחייבים לכך  ומגבים כול גלגל באחריות לשנתיים ללא סייגים ואותיות קטנות!

גלגלי ולודרום עשו לעצמם מוניטין של ביצועים ואמינות בזמן ששמשו חברי נבחרות ישראל בכביש ובטריאתלון באליפויות עולם ובאימונים.

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו ועיינו בתמונות של לקוחות מרוצים ושל אלופים כמו שחר שגיב - אלוף ישראל בטריאתלון, מקום רביעי בעולם(!) או מרים בר-און - אלופת ישראל בכביש, נועה בורוכוביץ - חברת נבחרת ישראל, רועי גולדשטיין (כיום בקבוצת סייקלינג אקדמי), בן איינהורן ורבים אחרים.

עיצוב:

גלגלי ולודרום מעוצבים בצורה המודרנית ביותר:

החישוקים שלנו מעוצבים בפרופילים העדכניים ביותר, בנויים ממיטב החומרים, בטכנולוגיה המתקדמת ביותר ומשלבים יתרונות על פני המתחרים באירודינמיקה, בביצועים דינמיים, בביצועי בלימה בתנאים קשים, בעמידות ועוד.

התכנון שלנו מעדיף אמינות על פני המרוץ אחר הפחתת הגרם האחרון ולכן העמידות של גלגלי ולודרום עשתה לה שם אבל למרות זאת משקלם נמוך ממרבית מובילי השוק בקטגוריות השונות בזכות תכנון חכם ואיכות חומרים שמשתווה ואף מתעלה מעבר למובילי השוק.
כבונוס העיצוב הגרפי שלנו מושקע במיוחד והתוצאה מדברת בשם עצמה.

לא רבים יודעים זאת אבל גם השפיצים מהוים מרכיב קריטי בביצועי גלגל: לא כול שפיץ מתאים לכול גלגל וגם בין המתאימים יש כאלו שמתאימים טוב יותר, לכן בחרנו עבור גלגלי ולודרום מספר דגמים משובחים של החברות PILLAR ו SAPIM, אשר מאפשרים לנו להשיג את התכונות שחיפשנו.

מרבית החברות הפעילות כיום מייצרות את הגלגלים שלהן באמצעות מיקור חוץ ומשתמשות במכלולים דומים זו לזו כך שההבדל העיקרי ביניהן הוא העיצוב הגרפי. עלויות פרסום ושיווק, חסויות לקבוצות מקצועניות ופערי תיווך ליבואנים וחנויות מחייבים אותן לנפח את המחירים לערכים דמיוניים ובמקביל גם לעגל פינות בכל מה שקשור למפרט המוצר עצמו.

אנחנו בולודרום לא מעגלים פינות: 
כל פרט, החל בגימור החישוק, דרך איכות המסבים - היפנים כמובן, ועד לניפל(!) לא מתפשר על הטוב ביותר ועדיין המחיר שלנו זול בהרבה מהמתחרים בזכות שיטת השיווק הייחודית שלנו: מהיצרן לצרכן.

הדובדבן שבקצפת הוא איכות הבנייה:

כול גלגל ולודרום ניבנה על ידי תמיר אשל באופן אישי ונהנה משלושים ושמונה שנות ניסיון בתיכנון ובניית גלגלים וזה מבטיח שתהנה ממוצר איכותי, אמין וביצועיסט ברמה הגבוהה ביותר לאורך זמן רב.

סיבוב קצר על גלגלי ולודרום ימחיש לך מיד את ההבדל. וזו התחייבות!

לסיכום: בדוק השווה והיווכח שגלגלי ולודרום מנצחים בבטיחות, באיכות, בחדשנות, בתכנון, בעיצוב, באמינות, בביצועים, בבלימה, במחיר, בשרות ובאחריות. חד וחלק.

איכות

כול גלגל נבנה על ידי תמיר אשל באופן אישי
 

שירות

מקצועי, מיידי ועם חיוך
 

אחריות

מיידית, מורחבת ועם הפנים ללקוח